Bezoek Boevrie in Brugge
Infomoment zaterdag 18 en zondag 19 oktober - tussen 10u en 17u
De nieuwe stadswijk in Brugge begint meer en meer vorm te krijgen! In oktober kan je voor het eerst kennismaken met twee volledig afgewerkte modelappartementen. Laat je inspireren en ontdek met eigen ogen de afwerkingsgraad van Boevrie. We verwelkomen je graag op de site en leiden je rond in onze gloednieuwe modelappartementen.
Het unieke Brugse karakter van dit nieuwbouwproject valt duidelijk in de smaak: 55% van appartementen zijn reeds verkocht: en er zijn slecht nog 3 woningen te koop!
- 1-slpk appartement vanaf € 358.175 (excl. kosten)
- 2-slpk appartement vanaf € 421.720 (excl. kosten)
- 3-slpk appartement vanaf € 576.545 (excl. kosten)
- Luxueuze patiowoning tot 5-slpk vanaf € 585.000 (excl. kosten)
Welkom in Tonkin in Oudenaarde
Nieuwbouwzondag op 19 oktober – tussen 10u en 16u
Ontdek op Nieuwbouwzondag de prachtig afgewerkte modelwoning van Tonkin! Fase 1 is al volledig uitverkocht, maar goed nieuws: de energiezuinige woningen van fase 2 worden al begin volgend jaar opgeleverd. De kans op het resterend aanbod te verkennen:
- Halfopen woning vanaf €364.500 (")
- Gesloten woning met extra verdiep vanaf €388.500 (")
Bezoek Eilandpark in Sint-Lievens-Houtem
Nieuwbouwzondag 19 oktober - tussen 9u en 13u
In Sint-Lievens-Houtem zetten we op Nieuwbouwzondag ook voor de deuren open van een volledig afgewerkte modelwoning - en dat voor de allereerste keer, want de woning is nog maar net af. De appartementen van Eilandpark zijn bijna volledig uitverkocht, voor wie snel is zijn er nog twee penthouses te koop.
- Laatste 2-slpk appartementen vanaf € 418.000 (")
- Woningen vanaf € 370.000 (")
Kom langs in Vonk in Ieper
Opendeurdag op zaterdag 25 oktober – tussen 14u en 16u
Op zoek naar een nieuwe stek of duurzame investering in Ieper? De appartementen van Vonk zijn volledig instapklaar, perfect om meteen te verhuizen of verhuren bij akte.
Ontdek de laatste twee appartementen:
- 1 slpk appartement vanaf €219.000 (")
- 2 slpk appartement vanaf €285.500 (")
Welkom in Rembrandt, Vichte
Opendeurdag op 22 oktober (tussen 16u en 19u) en 25 oktober (9u en 13u)
Ook in Vichte kan je in onze opendeurmaand langsgaan in Rembrandt om de laatste beschikbare appartementen te ontdekken. Verhuizen naar een nieuwe stek kan hier snel gaan, want de laatste appartementen zijn instapklaar.
- 2 slpk appartement vanaf €350.000 (")
- 3 slpk appartement vanaf €435.000 (")